Apartmán je vybavený vlastní kuchyňkou a samozřejmě také sociálním zařízením.


K dispozici je také mikrovlnná trouba, sporák (nebo vařič), lednice (mrazák ne), a rychlovarná konvice v každém s apartmánů.


V kuchyňské lince je také veškeré potřebné nádobí (talíře, skleničky, misky, příbory, nože, hrnce atd.).


Ručníky a osušky jsou samozřejmostí.


Nabízíme Vám kávu, čaj, cukr.


Pračkou nedisponujeme.

PRIMO MAGGIO

Dvoulůžkový apartmán

Dvoulůžkový apartmán s 2x jednolůžkem, je umístěn v 1. podlaží. Apartmán je vybaven kuchyňskou linkou, 1x komoda, TV a jídelním stolem se dvěma židlemi. Apartmán má vlastní koupelnu se sprchou a toaletou. Z pokoje je přístup na terasu a dvůr. Ideální ubytování pro páry nebo business trip (možnost umístit dětskou postýlku).


LUCE

Dvoulůžkový apartmán

Bezbariérový dvoulůžkový apartmán s 2x jednolůžkem, je umístěn v přízemí. Apartmán je vybaven kuchyňskou linkou, 1x komoda, TV a jídelním stolem se dvěma židlemi. Apartmán má vlastní koupelnu se sprchou a toaletou. Z pokoje je přístup na dvůr. Ideální ubytování pro páry nebo business trip (možnost umístit dětskou postýlku). 

GIOVE

Trojlůžkový apartmán

Trojlůžkový apartmán s manželskou postelí a 1x jednolůžkem, je umístěn v přízemí. Apartmán je vybaven kuchyňskou linkou, 1x komoda, TV a jídelním stolem s třema židlemi. Apartmán má vlastní koupelnu se sprchou a toaletou. Z pokoje je přístup na dvůr. Ideální ubytování pro rodinu nebo kamarády (možnost umístit dětskou postýlku).

CIELO

Trojlůžkový apartmán

Trojlůžkový apartmán s manželskou postelí a 1x rozkládací pohovka, je umístěn v třetím patře bez výtahu. Apartmán je vybaven kuchyňskou linkou, 1x komoda, 1x skříň, TV a jídelním stolem s třema židlemi. Apartmán má vlastní koupelnu se sprchou a toaletou. Ideální ubytování pro rodinu nebo kamarády (možnost umístit dětskou postýlku).

METEORA

Čtyřlůžkový apartmán

Čtyřlůžkový apartmán s manželskou postelí a 2x rozkládací pohovkou, je umístěn v přízemí. Apartmán je vybaven kuchyňskou linkou, 1x skříň, 2xTV a jídelním stolem s čtyřma židlemi. Apartmán má vlastní koupelnu se sprchou a toaletou. Z pokoje je přístup na dvůr. Ideální ubytování pro rodinu nebo kamarády (možnost umístit dětskou postýlku). V apartmánu je ložnice na loftu, s manželskou postelí, obývacím pokoju jsou rozkládací pohovky. 

COMETA

Čtyřlůžkový apartmán

Čtyřlůžkový apartmán s manželskou postelí a 2x jednolůžkem, je umístěn v prvním patře. Apartmán je vybaven kuchyňskou linkou, 1x skříň, 1xTV a jídelním stolem s čtyřma židlemi. Apartmán má vlastní koupelnu se sprchou a toaletou. Ideální ubytování pro rodinu nebo kamarády (možnost umístit dětskou postýlku). V apartmánu je jenom jeden pokoj + druhá místnost s kuchyní. 

GALASSIA

Čtyřlůžkový apartmán

Čtyřlůžkový apartmán s manželskou postelí a 2x rozkládací pohovkou, je umístěn v druhém patře. Apartmán je vybaven kuchyňskou linkou, 1x skříň, 1xTV a jídelním stolem s čtyřma židlemi. Apartmán má vlastní koupelnu se sprchou a toaletou. Ideální ubytování pro rodinu nebo kamarády (možnost umístit dětskou postýlku). V apartmánu je ložnice na loftu, s 2x jednolůžkem, pod tím jedna manželská postel. 

LUNA

Čtyřlůžkový apartmán

Čtyřlůžkový apartmán s manželskou postelí a 2x rozkládací pohovkou, je umístěn v přízemí. Apartmán je vybaven kuchyňskou linkou, 1x skříň, 1x komoda, 1xTV a jídelním stolem s čtyřma židlemi. Apartmán má vlastní koupelnu se sprchou a toaletou. Ideální ubytování pro rodinu nebo kamarády (možnost umístit dětskou postýlku). V apartmánu je jenom jeden pokoj + druhá místnost s kuchyní. 

STELLA

Pětilůžkový apartmán

Pětilůžkový apartmán s dispozicí 1 + kk a se společnou záhradou orientovaným na jih je umístěn v přízemí. Pokoj je vybaven rozkládacím dvoulůžkem, 1x šatní skřín, 1x manželská postel a na lofte 2x jednolůžko, a TV. V kuchyni je pohovka s jídelním stolem a 4 židlemi. Apartmán má vlastní koupelnu se sprchou a toaletou. Ideální pro větší rodiny.

TRAMONTO

Šestilůžkový apartmán

Šestilůžkový apartmán s dispozicí 2 + 1 a se společnou záhradou orientovaným na jih je umístěn v přízemí. První pokoj je vybaven dvoulůžkem a jednolůžkem, 1x šatní skřín. Druhý pokoj obsahuje 1x manželskou postel a make-up stolík. Dále je tam kuchyň, koupelna se srpchou a wc s bidetem. V obývacím pokoji je rozkládací pohovka, jídelný stůl, 6x židle, TV a klavír.  Ideální pro větší rodiny.

ALBA

Sedmilůžkový apartmán

Sedmilůžkový apartmán s dispozicí 2 + 1 a se společnou záhradou orientovaným na jih je umístěn v prvním patře. První pokoj je vybaven dvoulůžkem a jednolůžkem, 1x komoda. Druhý pokoj obsahuje 1x manželskou postel a komodu. Dále je tam kuchyň, koupelna se srpchou a wc. V obývacím pokoji je 2x rozkládací pohovka, jídelný stůl, 6x židle, TV. Ideální pro větší rodiny.

TRANQUILLO

Byt je v současné době v rekonstrukci.


ARCOBALENO

Byt je v současné době v rekonstrukci.Křižíkova 393/73, 186 00, Praha
© Všechna práva vyhrazena, 2022
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!